Read Rodinná čest by Lucy Ferriss Free Online


Ebook Rodinná čest by Lucy Ferriss read! Book Title: Rodinná čest
The author of the book: Lucy Ferriss
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 587 KB
Edition: Domino
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Rodinná čest:

Jsou okamžiky, kdy se musí člověk rozhodnout, na které straně stojí. Když se totiž nerozhodne včas, nebude pak patřit nikam.

Áfija Sattárová je skromná, zbožná a nadaná dívka ze severního Pákistánu. Hýčká si svůj velký sen: chce vystudovat medicínu na americké univerzitě, pak se vrátit domů a stát se venkovskou lékařkou. Rodina Áfiju podporuje – jsou přece moderní lidé a nebudou jí bránit ve splnění snu jen proto, že je dívka! Vše se ale změní ve chvíli, kdy se na internetu objeví fotka Áfiji, jak se drží za ruku s americkým chlapcem, a po ní další, ještě povážlivější. V očích rodiny se dívka dopustila neodpustitelného prohřešku, který lze odčinit jen jediným způsobem.

Vykonavatelem trestu se má stát Áfijin bratr Šáhid, který také studuje ve Státech. Měl na sestru dohlížet, zaštítit ji před nemorálním západním světem. Bohužel svou úlohu nesplnil – neochránil sestřinu mravnost, a na celé rodině tak ulpěla ohavná skvrna hanby. Takovouto potupu lze odčinit jen jediným způsobem. Ano, Šáhid má být tím, kdo hříšnici zabije…

Dramatický příběh sourozenců Sattárových popisuje nevyhnutelný střet dvou kultur, dvou naprosto rozdílných světů. Autorka důvěrně zná obě prostředí a v tomto pozoruhodném románu nabízí čtenáři nespočet podnětů k přemýšlení.
Read Rodinná čest Download Rodinná čest PDF


Read information about the author

Ebook Rodinná čest read Online! "Vivid, compelling, as ineluctable as a Greek tragedy." So writes Claire Messud (THE WOMAN UPSTAIRS) of Lucy Ferriss's forthcoming novel, A SISTER TO HONOR.

Born in St. Louis, Lucy has lived on both coasts, in the middle, and abroad. Her recent novel THE LOST DAUGHTER was a Book of the Month pick and a Barnes & Noble bestseller. Her memoir UNVEILING THE PROPHET was named Best Book of the Year by the St. Louis Riverfront Times; her collection LEAVING THE NEIGHBORHOOD won the Mid-List First Series Award. She lives with Don Moon in the Berkshires and in Connecticut, where she is Writer-in-Residence at Trinity College. She has two strong sons and abiding passions for music, politics, travel, tennis, and wilderness. To research A SISTER TO HONOR, she traveled to the northwest provinces of Pakistan and came to know its people, their hopes and their challenges both at home and in America.Read Rodinná čest Download Rodinná čest PDF


Add a comment to Rodinná čest
Read EBOOK Rodinná čest by Lucy Ferriss Online free

Download Rodinná čest PDF: rodinn-est.pdf Rodinná čest PDF