Read Sorgu ve Yanıt by Patrick Ness Free Online


Ebook Sorgu ve Yanıt by Patrick Ness read! Book Title: Sorgu ve Yanıt
The author of the book: Patrick Ness
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 34.39 MB
Edition: Delidolu
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Sorgu ve Yanıt:

Aklınızdan geçen tüm düşünceler başkaları tarafından duyulsa neler hissederdiniz? Hiçbir sırrın saklanamadığı bir yer gerçekten var mı? Todd’un yaşadığı kasaba işte tam da böyle bir yer. Nüfusu sadece erkeklerden oluşan bir kasabayı etkisi altına alan “ses” virüsü yüzünden kimsenin huzuru kalmadı. Zihinlere sinsice sızan düşünceler yaklaşmakta olan büyük bir savaşın habercisi sayılabilir mi? Kasabada kalan son çocuk olan Todd için tek kurtuluş yolu kaçmak görünüyor. Peki ama nereye?..

ABD doğumlu, İngiliz gazeteci, yazar Patrick Ness tarafından kaleme alınan Kaos Yürüyüşü serisi, umutla umutsuzluğun, iyiyle kötünün, savaşla barışın iç içe geçtiği, egemen olma hırsının yol açtığı savaşların ve bombaların gölgesinde masum bir aşkın yeşerdiği nefes nefese okunacak güçlü bir distopya…

Oscar ödüllü senarist Charlie Kaufman’ın kaleme aldığı senaryoyla yakın bir gelecekte sinemaya da uyarlanacak olan Kaos Yürüyüşü üçlemesi, Carnegie Madalyası’nın yanı sıra; Guardian Edebiyat Ödülü, Costa Ödülü, Booktrust Gençlik Ödülü gibi birçok farklı ödülün sahibi. Genç yaşına rağmen edebiyat dünyasında kırılması güç rekorlar elde eden Patrick Ness, Carnegie Madalyası tarihi boyunca iki kez ödüllendirilen yedi yazardan ve iki yıl üst üste ödül kazanan iki yazardan biri olmaya hak kazanarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Read Sorgu ve Yanıt Download Sorgu ve Yanıt PDF


Read information about the author

Ebook Sorgu ve Yanıt read Online! Patrick Ness, an award-winning novelist, has written for England’s Radio 4 and Sunday Telegraph and is a literary critic for The Guardian. He has written many books, including the Chaos Walking Trilogy, The Crash of Hennington, Topics About Which I Know Nothing, and A Monster Calls.

He has won numerous awards, including the Guardian Children’s Fiction Prize, the Booktrust Teenage Prize, and the Costa Children’s Book Award. Born in Virginia, he currently lives in London.

Read Sorgu ve Yanıt Download Sorgu ve Yanıt PDF


Add a comment to Sorgu ve Yanıt
Read EBOOK Sorgu ve Yanıt by Patrick Ness Online free

Download Sorgu ve Yanıt PDF: sorgu-ve-yant.pdf Sorgu ve Yanıt PDF