Read Kimseye Söyleme by Harlan Coben Free Online


Ebook Kimseye Söyleme by Harlan Coben read! Book Title: Kimseye Söyleme
The author of the book: Harlan Coben
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 486 KB
Edition: Babıali Kültür Yayıncılığı
Date of issue: April 2004
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Kimseye Söyleme:

Dr. David Beck, geçen sekiz yılın her gününde, başına gelen dehşeti tekrar tekrar yaşamıştı. Parıldayan göl. Solgun ay ışığı. Karanlığı delip geçen çığlıklar. Eşi Elizabeth'in kaçırılması ve ölü olarak bulunması...
Herkes geçmişi tamamen unutarak hayatını sürdürmesi gerektiğini söylese de, sekiz yıl sonra bilgisayarınıza gelen bir mesaj, sadece kendisinin ve eşinin bildiği şeylerden bahsetmekteydi. Eşi Elizabeth, bir yerlerde, bir şekilde yaşıyor muydu? Niçin KİMSEYE SÖYLEMEmesi için uyarılmıştı?
"Muazzam bir gerilim romanı."
Larry KING
"Zorlayıcı ve orijinal bir gerilim... Merak uyandırıcı... Zekice kurgulanmış... Benzersiz!"
Los Angeles Times
"Kendimi yavaş okumaya zorladım. Her bir ayrıntının, her bir ipucunun tadını çıkarmaya çalıştım ve hiç bitmemesini istedim. Son sayfasına kadar sürprizlerle dolu."
USA Today
"Coben'in eseri, okuyucuyu sonuna kadar soluk soluğa bırakacak sürprizlerle dolu."
BookPage.com
"Dahiyane bir gerilim."
Chicago Tribune
Read Kimseye Söyleme Download Kimseye Söyleme PDF


Read information about the author

Ebook Kimseye Söyleme read Online! With over 60 million books in print worldwide, Harlan Coben’s last seven consecutive novels, MISSING YOU, SIX YEARS, STAY CLOSE, LIVE WIRE, CAUGHT, LONG LOST and HOLD TIGHT all debuted at #1 on the New York Times bestseller list and lists around the world. His books are published in 43 languages around the globe.

Coben is the winner of the Edgar Award, Shamus Award and Anthony Award – the first author to win all three – and he has received an eclectic variety of honors from all over the world. His novel TELL NO ONE has been turned into a hit French film of the same name. His essays and columns have appeared in many top publications.

Harlan was born in Newark, New Jersey. He still lives in New Jersey with his wife, Anne Armstrong-Coben MD, a pediatrician, and their four children.


Read Kimseye Söyleme Download Kimseye Söyleme PDF


Add a comment to Kimseye Söyleme
Read EBOOK Kimseye Söyleme by Harlan Coben Online free

Download Kimseye Söyleme PDF: kimseye-syleme.pdf Kimseye Söyleme PDF